Σε αυτό το βίντεο θα παρακολουθήσετε την εισήγησή μου με θέμα “Απόψεις Εκπαιδευτικών Ειδικής Αγωγής για την επίδραση του μαθήματος της Θεατρικής Αγωγής σε παιδιά με διάγνωση Αυτισμού” η οποία πραγματοποιήθηκε στο 37ο Διεθνές Συνέδριο Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών στις 2/12/2020 https://youtu.be/RGN4k7ibork
Παρακάτω βρίσκεται το πόστερ της εισήγησης. Σε περίπτωση που θα θέλατε να γνωρίζεται περισσότερες λεπτομέρειες για την παραπάνω έρευνα μπορείτε να αναζητήσετε τα πρακτικά του Συνεδρίου.
![](https://korinagkouma.gr/wp-content/uploads/2023/01/Γκούμα-Κορίνα_Page_1-724x1024.jpg)
![](https://korinagkouma.gr/wp-content/uploads/2023/01/Γκούμα-Κορίνα_Page_2-724x1024.jpg)
![](https://korinagkouma.gr/wp-content/uploads/2023/01/Γκούμα-Κορίνα_Page_3-724x1024.jpg)